08 Aralık 2014

TTNET Taahhüt Bitiminde Gelen Yüksek Fatura.

Ben böyle fiyasko bir müşteri hizmetleri ve firma görmedim. TTNET Müşteri hizmetlerini arıyoruz fatura ile ilgili müşteri temsilcisine bağlanmak için 5 tuşlayın diyor basıyoruz hatalı tuşlama yaptınız anonsu veriyor. Velhasıl kelam bağlandık bir şekilde Taahhüdümüz bitiyor ve sistem tekrar yenileme yapıyor neymiş efendim imzalamış olduğumuz taahhütname de öyle yazıyormuş.

Müşteri temsilcisi ile resmen savaşa girdim fatura ile ilgili kayıt açsın da yetkili biri bana ulaşsın diye ama böyle bir kayıt açtıramadım, bu neyin inadıysa bende anlamadım açarsa da bana dönüş olmayacağını söylüyor saçmalığa bak. Hani nerede kaldı sizin müşteri memnuniyetiniz?

Emrah 1.139 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön