25 Şubat 2013

Ttnet Taahhüdün Üzerinde Yüksek Faturalar Gönderiyor!

1. Adsl (internet) aylık gelen faturalar hk. sabit ücret ödediğim halde 9-10 aylık hiç kullanmadığım faturaları ödediğim halde, yine de bana ara da aşırı yüksek faturalar gelmektedir. Neymiş kota aşmışım. Peki benim kullanmadan ödediklerim ne oldu?

2. Konu: Hiç kullanmadığım sabit hat, burada da aynen şu şekilde! Bu hizmeti sadece dışarıdan gelen aramalar için kullanmaktayım. Arayan olursa tabi! Kullanmadan ödenen faturalar hk. bazen ödemede gecikme olur, zaten gecikme ücreti alıyorsunuz. Birde avukata veriliyor. Yani sadece internet bağlı diye ödenen faturalar; bu konuda bu firmadan şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ahmet 10 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet02 Mart 2013

    kaçıncı araryışımdır allah bilir.bu 444 0 375 numarayı!

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön