19 Mart 2013

Ttnet Taahhüdüm Olmamasına Rağmen Taahhüt Bedeli Yansıttılar!

2013 Şubat ayında başka bir internet sağlayıcıya geçmek istedim. Ttnette taahhüt olduğundan kapatamayacağımı belirtti. Sebebi ise beni aradılar indirim yapıyoruz diye. Bende "indirime kimsenin hayır demeyeceğini ancak ben internetimi kapatacağım taahhütlü ise kabul etmiyorum" dedim ilgili kişide hayır taahhütsüz olduğunu söyledi. Neyse bu durumu anlattım. Ttnette gerekli araştırmayı yapıp beni haklı buldu ve taahhütü iptal edip çıkan bedeli kendilerinin üstleneceklerini söylediler.

Bu tutar geçen gün tarafıma fatura edilip gönderildi. 13 marttan beridir 3 sefer şikayet bildirdim geri dönen yok. Fatura 25 mart son ödeme tarihli. Bu tutarı ödemeyip 2 gün içerisinde Tüketici H.H. başvuracağım.

Soner 178 Okunma

Cevaplar

 • Soner27 Mart 2013

  27 mart 2013 tarihinde şikayetim çözüm bulmuştur. Geçte olsa çözüldüğü için teşekkür ederim.

 • Soner25 Mart 2013

  Gönderilen cevapta pekte kayda değer bir bilgi bulunmamaktadır. "13.03.2013 tarihinde çağrı merkezi üzerinden bırakmış olduğunuz bildirime ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir." Şubat ayının 15 ile 19 arasında bu durum netleştirilmişti. Tarafıma telefon edilip taahhütü benim vermediğimde mutabık kalmıştık ve bu durum 2 gün içerisinde çözülmüştü. Bugün 25.03.2013 tam 12 gün. Bir sorun çözülemiyor. Sizden hizmet aldığıma binlerce kez pişmanım. Bu işi bugün Tüketici Hakem Heyetine taşıyorum. Buradaki herkesede her ne olursa olsun sizin gibi SOYGUNCUlara pabuç bırakmamalarını sonuna kadar haklarını aramalarını tavsiye ediyorum. 12 GÜNDE BİR ŞİKAYET CEVAPLANMAZ MI?

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Soner20 Mart 2013

  Bir şikayet daha bildirdik. Yine kayıt alındı ama sonuç yok. Sonunda bölge müdürüne bizzat gidicem. Muhtemelen Ttnetin amacı önce faturayı ödetmek sonrada bu para geri almak için uğraştırmak. Bari yeni üye olacaklar bu şikayeti dikkate alsınlarda ttnet abonesi olmak gibi bir hatada bulunmasınlar.

 • Soner19 Mart 2013

  Evet önceki 3 başvuruma verilen cevabı verdiniz. Şubat ayı içerisinde sonuca ulaştırdığımız bir durumun tekrardan çözüm süreci ne kadar uzun olabilir?

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön