10 Ocak 2014

TTNET Taahhüdüm Olduğu Halde Yüksek Fatura Çıkardı!

TTNET'e 2013 Ağustos ayında 8mbt sınırsız internet kampanyasına 12 ay taahhütlü başvurusunda bulundum. Her ay bana gelecek fatura 53 tl idi. Bu zamana kadar herhangi bir artış olmadı ama bugün itibariyle cep telefonuma gelen mesajda faturamın 71 tl olduğunu öğrendim. Kendini kurumsal diye tanıtan TTNET neye dayanarak taahhütlü üyeliğime 20 tl yüksek fatura çıkardı? Bu durumdan çok ciddi derecede rahatsız oldum.

Adıma çıkarılan bu yüksek faturanın çok ivedi bir şekilde düzenlenmesini ve olması gereken faturamın 53 tl olmasını istiyorum. Yoksa üyeliğimi sonlandırmak zorunda kalacağım. O kadar internet firması varken TTET', seçmekle hata mı yaptım acaba?

Erkan 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön