30 Aralık 2013

TTNET Taahhüde Uymuyor!

TTNET ile olan net limitsiz 12 Aylık taahhüdüm bitince TTNET'ten beni aradılar. Yeniden 12 Aylık taahhüt vermem karşılığında 43 tl ödeyeceğimi söylediler. Ben de bunun üzerine kabul ettim. Bir ay sonra gelen Kasım faturamda 59.25 tl yazıyordu. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri bu konu ile başvurumu aldı ve bana ses kayıtlarının dinleneceğini eğer kendilerinden kaynaklanan bir hata varsa bu hatanın giderileceğini söylediler.

Ama otomatik olarak atılan mesajlar dışında hiçbir şekilde bana dönüş yapılmadı. Bunun üzerine 10 gün sonra tekrar müşteri hizmetleri aradım. Görüşmem aynı şekilde sonuçsuz kaldı. Üstelik her ay 78 tl ödeyeceğimi söylediler.

Erkan 59 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 03 Ocak 2014

    Şikayetim hâlâ bir çözüme kavuşturulamamıştır...

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön