11 Eylül 2013

TTNET Taahhüde Aykırı Zam Verdik Demiyor da "Güncelledik" Diyor!

TTNET'ten memnun olmadığım için hattı dondurmuştum. Diğer internet sağlayacılarının da kampanyalarını öğrendim. Ardından Türk Telekom merkezine gittim bana 8 mb sınırsız 2 sene taahhütte ilk yıl 39.90 TL ikinci yıl ise 55.00 TL denildi. Ardından kabul ettik ve netimiz açıldı.

İlk yıl söyledikleri gibi oldu 39,9 TL ancak ikinci yıl 63 TL'ye çıktı. İtiraz ettim bana 2. yıl için
55 TL denilmişti dedim. Müşteri Hizmetleri yetkilisi fiyatta güncelleme yapıldığını söyledi. Bende bunun kampanyanın başında söylenmesi gerektiğini söyledim. Fiyat güncellemesi olur v.s gibi bir şey söylenmemişti başta sadece 55 TL olarak söylendi. Ben her ay ödediğim 8 TL'lik farkın geri ödenmesini ve 55 TL olarak düzeltilmesini istiyorum...

Ömer 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön