06 Kasım 2013

TTNET Taahhüde Aykırı Yüksek Faturalar Gönderiyor!

İnternet paketini verirlerken 46 TL'yi geçmeyen fatura sözü verdiler ama hep 47-48 TL civarı geldi tamam mühim değil dedim. Sonra 1 yılı geçince fatura birden 95-97 TL civarında gelmeye başladı!

Bir yanlışlık olacağını düşündüğüm için sözüm ona ''Çözüm Masası''na durumu izah ettim. Oradaki beyefendinin tavrı "tamam hallederiz kimlerin işini halletmedik ki paranın iadesi sağlayacağım" şeklinde olunca sıkıntı giderilir diye düşündüm ama 3 aydır bir türlü sonuç alamadım.

Üstelik her ay aynı tutarda faturaları da düzenli ödemeye devam ediyorum. Tarife değişikliği yapalım bu işi çözelim dediler. Peki dedik ama bir türlü onuda yapamıyorlar. Cayma bedeli olarak ta bana 615 TL fatura çıkartıyorlar. Şikayetim var!

Nuh 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön