13 Aralık 2013

TTNET Taahhüde Aykırı Olarak Paket Fiyatını Yükseltti!

Yaklaşık 1 yıl önce TTNET müşteri temsilcisi tarafından aranılarak 24 ay taahhütlü net 12 paketine 24 ay boyunca aylık 27 TL ödeyeceğim söylendiği için geçmiştim. Bu ay ki fatura da
paket ücreti yüzde yüze yakın bir artışla 44.70 TL olarak yansıtılmış. 24 ay taahüdlü aboneliğimde paket ücreti 24 ay boyunca 27 tl olması gerekir.

Gerekli düzeltmelerin yapılarak faturamın düzelmesini, sürecin uzaması ve ödeme yapmam durumunda fiyat farkının iadesini istiyorum. Aksi durumda tüm sosyal paylaşım sitelerinde TTNET'in taahhütlerinin tek taraflı olduğu ve kendi taahhütlerini yerine getirmediklerini paylaşacağım.

Tayfun 92 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun 30 Aralık 2013

    24 aylık taahütte fiyatın 12 ay için geçerli olduğunu iddia aderek bundan böyle 27 tl yerine 45 tl den yüzde 80 e yakın zamlı tarifeden devam edeceğimi maille bildirdiler.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön