17 Haziran 2014

TTNET Taahhüde Aykırı Fatura Gönderiyor!

Bundan 10 ay önce TTNET yetkilileri bana ilk 2 ay fatura ödemeyeceğimi sonra ki 10 ayda 45 tl kampanyadan faydalanacaksınız dedi bir fatura geldi 65,25 TTNET'i arayıp şikayet bıraktık bize dönen yetkili "size 10 ay sonra 97 TL olacağı bilgisi verilmiş" diyor böyle bir üste çıkma yok o zaman yazılı belge olarak o konuşmayı bana at?

Kendilerini üste çıkarmak için daha neler yapacaklar merak ediyorum. Bu yaptıkları resmen haksızlık eğer TTNET bu soruna çözüm bulmazsa mahkemeye vereceğim insanları bu kadar saf
yerine koyamazsınız.

Alp 90 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön