16 Ocak 2014

TTNET Sürekli Yüksek Fatura Ödüyorum!

Son 5 aydır TTNET sürekli yüksek fatura ödetiyor. İlk olarak eylül ayında başka bir ilçeye taşındım, 2 ay boyunca TTNET kullanmadım çünkü bulunduğumuz yerde fiber olmadığı için bağlantı yapamadılar. Kullanmadığım süre boyunca 110 tl fatura ödettiler. Problem bendeymiş başvurmuşum evde bulamamışlar fln, sonuçta ben o 2 ay hizmet almadım. Neyse sonunda bağlandı sözleşmeye göre 50 tl ödemem gerekiyor. Geçtiğimiz ay 90 tl fatura geldi, ödedim.

Bu ay 110 tl geldi ancak bunu ödemeyeceğim. Müşteri hizmetlerini aradım inceleyip döneceklerini söylediler ama hikaye. Dönseler de eminim ki kendilerini haklı çıkaracak bir şey bulmuşlardır. Faturama bir düzenleme getirmedikleri taktirde mahkemeye vereceğim bilgilerine.

Anıl 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön