17 Nisan 2013

Ttnet Sürekli Yavaş Bağlantı!

Ttnet limitsiz paket kullanıcısıyım. 8 mbps'ye kadar internet hızım var sözde. Son zamlardan sonra o kadar çok yazdım ki haksız zam yapıldı diye. Kılıfına uyduruldu yine koyun gibi zamlı ödeme yapıyoruz. Hadi onu geçtim, 63 TL yi 1.5 mbit internet için mi ödüyorum?

Ttnet yetkilileri otomatik mail atmak yerine sorunlarımıza çözüm üretsinler lütfen. Zamlardan önce internet hızım gayet iyiydi. Hiç bir sorunum yoktu fakat şuan Youtube'dan bir videoyu dursakmadan izlemem mümkün değil. Video kalitesi 360p'de olmasına rağmen.

Yasin 237 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 18 Nisan 2013

    TTnet çağrı merkezinden ismini hatırlayamadığım bir beyle yaptığım görüşme sonrası çok basit bir sorunum olduğunu anladım. Çok uzun süreli bağlantıdan ötürü modemim şişmiş durumdaymış. Restart ettikten sonra standartlara yakın bir hıza geri döndüm. Fakat bu olay şikayetimde de belirttiğim gibi son zamanlarda sıkça yaşanan bir olaydı. Bazen kendiliğinden düzeliyordu. Bu kez modemi restart edince düzeldi. Demek ki böyle bir sorun olduğunda ilk yol modemi restart etmek olacak :)

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön