20 Nisan 2013

Ttnet Sürekli Kopma Yaşıyorum!

Ttnet ' e bildirmiş olduğum arıza kayıtları bir türlü neticelenmiyor, 2 günde bir arıza kaydı verdiğim halde hiç bir sonuç alamadım yine devamlı kopmalar yaşıyorum ayrıca hız problem'ide
var, Reklamlarda şöyle hızlı böyle hızlı diyorlar yanlış.

Arıza kayıtlarının SMS mesajlarını saklıyorum, Bulunduğum Sapanca ilçesindeki Teknik ekip sanırım yetersiz 'Telefon kutusuna Not Bırakmışlar (Saklıyorum) "Hattınızda parazit var priz değiştirdik" ancak parazit hala devam ediyor zira parazit Ttnet in hatlarında. 6 gün oldu hala arızam düzeltilemedi devamlı kopma yaşıyorum.

Mehmet 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön