27 Ocak 2014

TTNET Sürekli Kopma ve Haksız Ücretlendirme.

Ürünü ya satmayacaksınız ya da hakkını vereceksiniz. TTNET bulunduğumuz köye 4.5 km mesafede kutu(santral kutusu) koyarak aslında internet hizmeti değil, internet eziyetini hemde para karşılığı bize çektiriyor. Telefonlarla internet hızınızı 1 Mb'nin üstüne çıkartalım sizden ayda sabit para alalım diye arayıp, kendilerine "konuşmamız kayıt ediliyorsa birisi duyar beni diyerek.

Sözde 4Mb hız vereceğiz diye sattınız.Hat tutmayınca hızı 1e çektiniz ve o bile çalışmadı.Zam yapmaya gelince bir anda %25 zammı hiç enflasyonu bile düşünmeden yaptınız ve sormadınız 'memnun musunuz hizmetimizden' diye.

Ne yazık ki bu kadar kötü İnternet için bile bir alternatifiniz yok. Ne yazık ki size mahkumuz.

Tc 74 Okunma

Cevaplar

 • Tc10 Mart 2014

  Cevabınızı 28 Ocak'ta vermişsiniz ve şimdi 10 Mart olmuş. Hâlâ elle tutulur bir cevabınız olmadığı gibi zararımızın karşılanmasına dair ülkenin en büyük haberleşme şirketinin hiç bir hareket planına geçmemiş olması çok acıdır. Sizden teferruatlı bir cevap beklediğimi, aldığımız kötü hizmetin sebeplerini ve çözümlerini detaylıca biz "müşterilerinizle" paylaşmanızı bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tc28 Ocak 2014

  TTNET beni aradı. Telefondaki kişi "sesimi duyabiliyor musunuz, sesinizi alamıyorum" diye 2 kez söyledi ve kapattı. Aradıkları numara 444 0 375 (genel bir numara). Telefonumdan kaynaklı olup olmadığını anlamak için hemen bir arkadaşımı test amaçlı aradım ve sorun yoktu ! Öğle tatilinde 12.17 de aramış ve "size ulaşamadık" diye ileti göndermişler.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön