02 Nisan 2013

Ttnet Sürekli Kopma Sorunu Yaşıyorum!

Ben Ttnet'ten internet kopma sorunumun olduğunu defalarca yinelememe rağmen müşteri temsilcileri sürekli biz mail olarak arızanızı gideriyoruz diyerek kaydımı aldıklarını söylüyorlar ben sürekli olarak rüzgarlı havalarda kopma sorunu yaşıyordum şimdi ise herzaman yaşamaya başladım yani daha kötü oldu ve arızalara bakanda yok benim ticaret sitem var ve ben günlük sıkıntı yaşıyorum.

Sürekli ben Ttnet'i aramak zorundamıyım eğer ilgilenmiyorsanız bize bu hizmeti sağlamayın bu ne biçim iş ben müşterime bir dakika internetim koptu gelince siparişinizi göndereceğim demekten usandım el insaf diyorum başka alternatifim olmadığından dolayı iptalde ettiremiyorum. Sizden ricam şu; "lütfen çöz"

Sezgin 72 Okunma

Cevaplar

 • Sezgin05 Haziran 2013

  Hala Şikayetim Geçerlidir TTNET herhalde hattımı incelerse Modemi ve İç Hattaki Kabloyu Değiştirdiğim Bilgisini alabilirler Hala sorunum devam etmektedir.

 • Sezgin05 Nisan 2013

  Çok Şükür Kopma Sorunumun yanında internet hızımı da 2047 kbps hızına düşürerek sorunu hallettiğini sanıyor lütfen ödediğim ücretide düşürün bir zahmet sayın TTNE yetkilileri

 • Sezgin05 Nisan 2013

  TTNETTEN HALEN BİLGİLENDİRME YAZISI BEKLİYORUM MAİL ATMIŞLARDI HANİ GEREKSİZ KUTUSUNDA DA BİLGİLENDİRME MAİLİ YOK HALEN ÇÖZÜMDE YOK HALEN KOPMALAR VAR.

 • Sezgin04 Nisan 2013

  TTNETMüşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. diyor ama benmail adresimde hiç bir bilgi göremediğim gibi hala kopma sorunum giderilmedi ve kopma sorunum devam ediyor. yani TTNET ilgilenmiyor ilgilenmiş görünüyor. Hala çözüm bekliyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön