11 Nisan 2015

TTNET Sürekli Kopma Sorunu.

İnternetimde sık sık kopmalar yaşıyorum. 3 kere arıza kaydı oluşturdum, hepsinde de ertesi gün incelemeler yapıldı sorun giderildi dediler. Kopmalar devam edince müşteri hizmetlerini yeniden aradım bu sefer "Problem bizden kaynaklı değildir, modemin müşteri hizmetlerini arayın" dediler. Huawei müşteri hizmetleri problemin TTNET altyapısından kaynaklanmış olabileceğini belirtti. Kısacası her iki firma da topu birbirine atıyor. Eğer sorun modemimde ise gelin değiştirin, sorun altyapıdan kaynaklı ise sorunu giderin. Her ay 80 TL faturamı düzenli ödüyorum biraz aldığınız paranın hakkı olan hizmeti verin.

Umut 110 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön