10 Eylül 2013

TTNET Sürekli Kopma Oluyor!

1 yıl önce TTNET' ten internet paketi aldım. Paketin adı ultranet limitsiz. Modemim geldikten tam iki ay sonra internetim bağlandı. E tabii 2 ay ücretsizdi ya ondan olsun sorun değil dedim. Lakin bağlandığı günden beri hemen hemen her hafta bağlantım kesiliyor bazen günlerce gelmiyor. her gün 4440375 i arıyorum veya TTNET bölge müdürlüğüne gidiyorum ama aldığım yanıtlar hep ayn hepsini ezberledim.

Maalesef buraya yazdıklarım için de aynı cevaplar gelecek eminim 'konuyla ilgili gerekli kontroller yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir' Verilsin bakalım. Keşke hiç bağlatmasaydım çok pişman oldum.

İskender 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön