08 Nisan 2013

Ttnet Sürekli Kopan İnternet Bağlantısı!

Sürekli kopan internet bağlantısı, 03 nisan 2013 tarihinde 0444 0 375'e yapılan başvuruya rağmen kimsenin ilgilenmemesi. Dört gündür birileri ile iletişime geçmeye çalışıyorum her seferinde müracaatınız alındı size dönülecek deniliyor. İlk başta bağlantım hiç yoktu, şimdi ise kesintilerden doğru düzgün kullanamıyorum, daha da kötüsü ilgisizlik, lütfen artık birisi ilgilensin. Üstelik bir de saf yerine koyuyorlar bilgisayarınızda yada modeminizde sorun olacağını kimse siz söylemedi mi diyorlar, bilgisayarım da modemim de kontrol edildi ve sorun yok, üstelik ağ ve paylaşım merkezlerinden yaptığım kontrollerde modeme internet bağlantısı gelmediğini görüyorum.

Yeşim 194 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yeşim09 Nisan 2013

  Ttnet sorunumla ilgilenmediği gibi bir de memnuniyet anketi yapıyor, şaka mı bu.... Şikayet ettikçe kesinti artıyor, kabus musun ttnet.

 • Yeşim08 Nisan 2013

  Artık cevaplandı yazısı görmek istemiyorum, sorunun çözülmesini istiyorum. Ttnet aboneleri fatura öderken gecikme olunca nasıl fazi işletiyorlarsa kendi sorumluluklarını yerine getirmeyince onlar için de bir yaptırımı olmalı, sözleşme imzalanıyor, bir yıl boyunca aboneleri bağlıyor, bir yıl dolmadan sözleşmeyi fesh eden abone faizi ile bir sürü ödemede bulunuyor. Ttnet ise verdiği taahütü yerine getirmediği gibi ilgilenmiyor da. Bu mesajı yazana kadar üç kere bağlantım koptu, sağolsun ttnet, reklamı var kendi yok. Ayrıca İzmir Foça'da bulunan ttnet teknik servisinden de defalarca şikayetçi oldum, şikayetçi oldukça daha ilgilenilmiyor, resmen cezalandırıyorlar. Aboneliğim dolduğu an ttnet ile bütün ilişkimi keseceğim.

 • Yeşim08 Nisan 2013

  Ttnet cevap geldi 3 nisan 2013 tarihinden beri her gün arıyorum sadece 3 nisandaki müracaatımı söylüyorlar, üstelik her aradığımda telefon mutlaka yüzüme kapanıyor, her aradığımda en az beş dakika bilgilerinize ulaşıyorum sözünü dinleyerek bekletiliyorum. Bu verilen cevap telefonda söylenenin sadece yazılısı başka bir anlamı yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön