22 Ekim 2013

TTNET Sürekli İnternetim Kesiliyor Faturam da Yüksek Geliyor!

Şikayetim bir haftada 4 kere internetim kesildi. Kimse doğru düzgün ilgilenmedi bile. TTNET'i defalarca aradım her defasında arıza kaydı oluşturuldu ve internetim tekrar tekrar gitti.

Geçen ayın faturası 63 TL gelmesi gerekirken 84 TL geldi 4 TL'si gecikme bedeliymiş, 19 TL kapatma bedeliymiş. Ben kapatma talimatı vermedim. Bir aylık fatura gecikmesinden dolayı kapatma talimatı veriliyormuş. Dünyanın en yavaş en sorunlu internetini en pahalı şekilde iyi veriyorsun TTNET bravo!

Harun 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön