03 Eylül 2013

TTNET Sürekli İnternet Bağlantısının Kopması!

Trakya Cam Sanayi Lojmanları içinde senelerce şirket üzerinden sorunlu bir internet kullanırken şirketin bu hizmeti kesmesi üzerine TTNET'le anlaşıldı. Aktif bir internet kullanıcısı olarak heyecenla karşıladık. İlk başlarda sorunlu bir sistemden nispeten daha az sorunlu bir servis sağlayıcıya geçmenin heyecanıyla pek farkına varmadık ama sık kopma sorunları, olur olmaz zamanlarda servis kesilmesi yaşamaya başladık.

Son iki gündür tamamen kesildi ve aramalarımızda "bölgenizde iyileştirme çalışması yapılıyor" diye bir bant kaydı dinletiyorlar. İşin garip yanı aynı bölgede olmamıza rağmen aramızda 1-2 blok olan bir komşumuzda varken bende ve daha bir kaç kişide yok. Çok mağdur ve şikayetçiyim.

M.cevat 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön