17 Aralık 2014

TTNET Sürekli İnternet Bağlantısı Kopuyor.

3-4 aydır sürekli internet kopması oluyor bu bazen günde 20 defaya yakın kopma yaşıyorum. Modemi tekrar başlattığımda, kurulumu tekrar yaptığım da bile değişen bir şey olmuyor. Windows'un verdiği uyarıya göre DNS bulunamıyor, modeme kadar her şey normal ama modemden sonra problem var gibi gözüküyor. İnternetin neden koptuğuyla alakalı inceleme yapılmasını ve tarafıma bildirilmesini rica ediyorum.

Erdogan 155 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erdogan22 Aralık 2014

    Problem hala devam ediyor. 04.20den şu saate kadar neredeyse 50 dakika internete bağlı kalabildim. 50 defa bağlantı koptu sürekli bağlantı kopuyor şu işi halledin nedenini bulun artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön