10 Mart 2014

TTNET Sürekli İnternet Bağlantımda Sorun Yaşıyorum

Durduk yere kablosuz internetimi bilgisayar görmüyor, çağrı merkezini aramam gerekiyor. İki haftada bir arıyorum, çağrı merkezindeki kişilere derdimi anlatmam 15 dakika sürüyor. İte kaka iş yapıyorlar. Hiç mi elenmeden seçiliyor çalışanlar, anlamak mümküm değil.

Bir de tekrar izle hiç çalışmıyor doğru düzgün. Anlamsız hatalar veriyor, inanılmaz sinir bozuyor. Takılıp kalıyor. Açmasa sadece yine iyi, öylece takılıyor. Açıp kapatsanız 15 dakika da onunla uğraşıyorsunuz. IVR zaten kötü, faturamı 5 kez aradım ödeyemedim. Çağrı merkezi ne dese beğenirsiniz aradığımda? Yönlendireyim de sistemden ödeyim. Ben sistemden ödeyemediğim için aramışım, bana söylenene bakın.

Ahmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 02 Aralık 2014

    Her gün bir sorun yaşıyorum, çağrı merkezinde herkes çok bilgisiz....

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön