13 Eylül 2013

TTNET Sürekli Farklı Bilgiler Veriyor!

TTNET'in 3'lü avantaj tarifesi hakkında detaylı bilgi almak için iki ayrı Telekom şubesine uğradım. Yetkililer Fibernet hizmeti için kablosuz modemin ücretli olduğunu ve aylık 12 TL ücret karşılığında 12 ay faturaya yansıtıldığını söylediler, her iki şubedeki yetkiliye de TTNET başvuru sayfasında modemin ücretsiz verileceğine dair ibareyi gösterip ikna ettiğimde ise bu kez verilen modemin bağlantı hızı olan 20 Mbit'i desteklemediğini, bu nedenle modem almam gerektiğini söylediler.

TTNET müşteri hizmetlerinden sorduğumda ise modemin ücretsiz verileceğini ve verilen modemin belirtilen hızı desteklediğini söylediler. Her kafadan farklı bir ses çıkıyorken gerçek cevabı nerede ve nasıl bulacağız TTNET?

Osman 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön