TTNET Sürekli Bir Sorun!

Merthan U. |

İnternet'i 4 aydır kullanıyorum sorunsuz tek günüm yok. Bir gün kopma yaşıyorum bir gün yavaşlık oluyor ya da sürekli internet'te donma yaşıyorum aradığımda hemen bir arıza kaydı oluşturuluyor tabi ki ya çözüldü diye aranıyor yada bizden kaynaklı bir sorun yoktur diye yanıt alıyorum. Müşteri hizmetlerini yani 444 0 375'i günde 5 kez aradığım oluyor ve her aradığımda başka bir cevap alıyorum, müşteri hizmetleri yetkilisi yanlış bir bilgi veriyor bunu onu aktardığımda ise bana ters bir cevap veriyor 3 aydır sorunlarım mevcut ve bunu arayarak sürekli belirtiyorum sorunumun olduğu bilindiği halde hala kesinti, kopma, yavaşlama ve donma sorunum devam ediyor bazen çözülüyor fakat günübirlik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  15:20

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Ekim
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.