27 Nisan 2013

Ttnet Sürekli Bağlantım Kopuyor!

Dünden beri kopma sorunundan dolayı hiç bir işimi yapamaz oldum. Aslında kopma İnternet hattını satın aldığımdan beri oluyor ama bu kadar yoğun olmamıştı. Dün Öğlen itibariyle aşağı yukarı 90 dakika müşteri temsilcisiyle sorunun çözülmesi için konuştum fakat sorun çözülmedi.

Her seferinde güncelleme yapacağız deniliyor, kardeşim güncelleme artık midemi bulandırıyor siz sorunun güncellemeden olmadığını çok iyi biliyorsunuz. Bizi bu kadar uğraştırmaya ne hakkınız var. Birde hızımı düşürmeyi teklif ediyorsunuz, hattınızın bu hızı kaldırmayacağını bilerek bana 8 mb fiyatı geçirdiniz şimdi bu fiyatla daha düşük hız teklif ediyorsunuz. Sorun çözüleceğe benzemiyor devletin denetime geçmesi lazım.

Akif 66 Okunma

Cevaplar

  • Akif 24 Mayıs 2013

    Kopmalar tekrar yoğunlaştı. Tttnet sorunu sadece hızı düşürerek çözebileceğini sözledi. neymiş evim santrale uzakmış. o zaman neden 8 mb te kadar hizmet vaat ediyordun?bana sormadan hızımı 2 mb te kadar düşürdü. 8 mb te kadar hız vaat edip 68 tl ücret alıyor ama hızı 2 mb te kadar düşürünce de 68 tl almaya devam ediyor. herkesi ttnte karşı kolektif bir direnişe çağırıyorum ayrıca bu konunun mahkemeye taşınmasını talep ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön