09 Eylül 2013

TTNET Sürekli Bağlantı Kopuyor!

TTNET' de sürekli bağlantım gidip geliyor ve müşteri hizmetlerini 25 gündür arıyorum ve bana 1 kere bile yardımcı olmadılar aksine telefonu suratıma kapattılar. Eve servis geliyor modem bozuk diyor kendi ne bir cihaz takıyor ne bir şey yapıyor, gelip bakıp gidiyorlar. Aradan 2 gün geçiyor beni arıyolar sorun bağlantıdan mış deyip hallettik diyorlar.

Sonra beni arıyolar lLaptop'un da sıkıntı var diyor nedense ben arkadaşımın evine gidiyorum orada bağlantım gitmiyor, bir şey olmuyor Laptop'uma format attım gene aynı sorunu yaşıyorum. Şu saatten sonra yapacağım tek bir şey var oda pazartesi günü tüketici haklarına gidip şikayetçi olacağım. Her ay 70 lira İnternet faturası ödüyorum, ben bunlara.

İsmail 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön