18 Mart 2013

Ttnet Sürekli Bağlantı Kopuyor!

Sizi 20 kez aradım. Bağlantı kopma sorunumu gideremediniz ve air ties firmasına yönlendirdiniz. Onlar da modemi yollayın 20 gün İnternet siz kalacaksınız dedi. Ben de netsiz durmayım kopmalara katlanayım dedim ve sonunda iptal etmek için aradığımda 200 tl sözleşme için fazladan vermeye razı olmuşken 100 tl yi ödediğim faturaların yerine ödediğimi bilmek beni çileden çıkardı. Hukuki her ne varsa yolları deneyeceğim. Size bildirdiğim hiç bir şeye çözüm olamadığınız gibi yönlendirdiğiniz firma da olamadı.

Necati 37 Okunma

Cevaplar

  • Necati 25 Mart 2013

    evet yine bir ttnet klasiği.3 aydır sizi arıyorum zaten,telefon faturamda da görüldüğü gibi size çalışıyorum.fazladan iki fatura ödüyorum ve bağlanmak için telefon esiri oluyorum.tü tü net

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön