24 Mart 2014

TTNET Sürekli Bağlantı Kopukluğu var.

HİPERNET aboneliğimin bağlantı kurulumu yapıldığı andan itibaren modemde
sürekli bağlantı kopukluğu uyarısı ve İnternet'te sürekli ( hiç 2 dk üstüste
sabit ışık yandığını görmedim) kopukluklar yaşıyorum.

TTNET çağrı merkezini iki defa aradım ve her defasında yardımcı olunacağı konusunda bilgi aldım ama nafile. Ne arayan var ne de arızanın giderildiği...

Ayrıca "arıza bilgisi kaydedilmiştir. kontroller devam etmektedir" şeklindeki kopyala+yapıştır otomatik cevabını kesinlikle almak istemiyorum. Gerekli irtibat bilgilerim ilgili firmada mevcut. Mantıklı ve çözüm odaklı bir bilgi bekliyorum.

Lütfü 52 Okunma

Cevaplar

 • Lütfü09 Nisan 2014

  Büyük bir kurum olduğunu sandığım TTNET'in sorumuöla ilgili düştüğü acziyet karşısında şok oldum.

 • Lütfü24 Mart 2014

  Bugün yani 24.03.2014 tarihinde saat:12.54'te TTNET çağrı merkezi tarafından aranarak sorunun çözüm merciinin TTNET olmadığı ve bağlantı kopukluğu sorunumu TTNET'in çözemeyeceği, özetle başımın çaresine bakmam gerektiği yönünde bilgilendirildim. Siz değerli üyelere saygıyla arz ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön