20 Mart 2013

Ttnet Sürekli Bağlantı Kopma Problemi Yaşıyorum!

Ttnet firmasının sağlamış olduğu adsl internet hattını kullanmaktayım.Yaklaşık iki aydır internet bağlantısında sürekli kopmalar oluyor.Kablolu modem kullanmama rağmen internet bağlantım sürekli kopuyor.Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp sorunu ilettim.Sorunun alt yapının yetersizliğinden kaynaklandığı her defasında müşteri hizmetlerindeki görevliler tarafından bana iletildi.Sorunun çözüleceği her defasında söylenmesine rağmen sorun çözülmedi.Ttnet'in bu tutumu beni mağdur etmektedir.

Ahmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet20 Mart 2013

    TTNET A.Ş'nin sağladığı internet hizmetindeki sorun ile ilgili şikayetim üzerine teknik servis elemanları adresimdeki hattı kontrol etmişlerdir.Bağlantıdaki yavaşlığın ve kopmanın çok eski olan alt yapıdan kaynaklandığı kendilerinin yapacak bir şeyi olmadığını, alt yapının yenilenmesi ile ilgili şirket yönetiminin karar vermesi gerektiği tarafıma bildirilmiştir.Defalarca bu durumu ttnet müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen sorun çözülmemiştir.Bu haliyle ttnet ikamet ettiğim bölgedeki insanları yok saymakta ve iletişimi daha iyi hale getirmek için çalışma yapmamaktadır.Satın almış olduğum internet paketini çok düşük bir kalite ile kullanmak zorunda kalıyorum.İnterneti sorunsuz kulanmak bu bölgede yaşayan insanların da hakkıdır.Sorun çözülmez ise mevcut hattımı en kısa zamanda kapatmayı düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön