25 Mart 2013

Ttnet Sürekli Bağlantı Kopma Problemi Yaşıyorum!

Ttnet'in imzalattığı taahhüdün bitimine kısa süre kala çileden çıkaran kesilme problemini bildirmek istiyorum. Muğla'nın kotekli mahallesinde yaşıyorum ve defalarca telefondan çözüm bulmaya çalışmama rağmen sorunun sürekli modemden olduğunu söylediler. Gittim başka bir çalışan modem denedim aynısı. Yeni modem aldım aynısı.

Daha ne gibi bir kanıt bulmam gerekiyor anlamıyorum bu kesintilerin hat dolayısıyla olduğunu göstermek için. Diğer illerdeki abonelerle ödediğim para aynı ama nedense 2 yıldır kaliteli bir internetle tanışamadım. Yakın zamanda üyeliğimi sonlandırmayı düşünüyorum. Zira bu internet bana 1 sn bile kesilmeden lazım (online oyunlar dolayısıyla)

Tugba 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön