25 Mart 2013

Ttnet Sürekli Bağlantı Kesintileri Yaşıyorum!

Evdeki internet bağlantısı sürekli kesinti problemi yaşıyorum. Bunu ile ilgili 2012 yılında haftada en az 1 defa ve 2013 yılında da aynı şekilde müşteri hizmetlerini aradım ama aynı problem devam etti. Telekom müdürlüğüne de durumu defalarca anlattım gelip baktıklarında aynı problem devam etti şu anda da aynı problem devam ediyor ve yine müşteri hizmetlerini arıyorum problem giderildi diyorlar ama sonra aynı şekilde problem devam ediyor.

Ne yapacağımı şaşırdım bu aramalar sanırsam defalarca devam edecek. Sizden ricam bu problemin adam akıllı giderilmesi aksi takdirde internetimi iptal edeceğim.

İlyas 33 Okunma

Cevaplar

  • İlyas28 Mart 2013

    peki kaç defa aradağım kayıtlarınızda mevcutmu siz önce onun cevabını verin.....................

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön