TTNET Sürekli Aynı Sorun Ama Çözüm Yok!

Merve D. |

Akşam çıkıyoruz internette hiçbir sorun yok sabah ofise geliyoruz bağlantı yok. Geçen hafta aynı şekilde oldu ve teknik servis kesinlikle ilgilenmedi bir hafta boyunca biz hiç bir iş yapamadık internet olmadığından dolayı. Burası bir firma ve her şey internet üzerinden sağlanmakta kimsenin bizim çalışmamıza engel olmaya hakkı yok. Aybaşı fatura keseceğiz internetin gelmesini bekliyoruz. Lafa gelince şöyle hizmet ama icraata gelince bekletip dursunlar. Aldığınız paranın hakkını verin. Bu kadar saygısızlık olmaz. Kimse müşterisini bu derece mağdur etmemeli. Bu sorun bugün çözülmezse eğer ve her hafta böyle bir şeyle karşılarsak sizinle çalışmayı bırakacağız. Böyle katlanmak zorunda değiliz.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  16:17

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 01 Temmuz
  14:53

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.