15 Temmuz 2015

TTNET Sürekli Ankastre ve İç Tesisat Sorunu Deyip İşin İçinden Çıkıyor!

Evimdeki interneti 2 yıldır kullanıyorum, internet çok çok çok yavaş ve 1 aydır internet sinyali gelmiyor. Defalarca aradım ama ne bir bilgilendirme yapıyorlar ne de işimi çözüyorlar, belki 10 defa aradım çağrıyı kapatmışlar ama ne yapılmış bilgilendirmiyorlar ve halen internetim yok. Birde umarım bu vermedikleri hizmetin ücretini istemezler!

Ayrıca 1 ay öncesine kadar internetim inanılmaz yavaştı ve defalarca arıza kayıtı açtım ama her defasında yapamadıkları için direk ankastre ve iç tesisat sorunu diyor ve işin içinden sıyrılıyorlar çünkü ekip kendini sıkıpta detaylı kontrol yapmıyor ve bu sebepten dolayı santral ve tesisatçılara dünya para ödedim yazık değil mi bizim paralara.

İbrahim 2.283 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 30 Temmuz 2015

  Benim hem evde hem iş yerimde TTNET'e ait internet'im var. Evdeki yalın internetim 2 yıldır kullanıyorum ve çok yavaş sürekli son 2 aydırda evin önünde kavşaklı yol çalışması var bu sebeple 2 aydan fazla oldu internet sinyalimiz yok komple bina olarak ve defalarca çağrı açmama rağmen ne bir bilgilendirme yapıyorlar ne de arızamı çözüyorlar ve bir güzel internet ücretinide tahsil ediyorlar yazık değil mi insanları aptal yerine koyuyorsunuz. İş yerimdeki telefona bağlı olan internetim ise yıllardır kullanıyorum ve internet çok yavaş ve sürekli kopma sorunu oluyor arıza açtırdığımda hem evimdeki hem işyerimdeki internetime ekipler çözüm bulmaya uğraşmak yerine ankastre ve iç tesisat sorunu diyor.

 • İbrahim 28 Temmuz 2015

  Ayrıca işyerinde kullandığım telefona bağlı olan internetimde çok yavaş ve arada kopmalar oluyor. Ekipler kontrol ettiğini söylüyorlar eminim hiçbir işlem yapmadan ankastre ve teçhizat arızası deyip işin içinden sıyrılıyorlar, ben iç teçhizat ve ankastreyi kontol ettidim defalarca para verdim ama hiçbir problem yok artık şu sorunlarımı çözün TTNET.

 • İbrahim 28 Temmuz 2015

  Tamam 1 defa aramışlar beni ulaşamamışlar daha sonrasında ben aradım ama hiç bir bilgilendirme yapmıyorlar çağrınız kapatılmış ve ne olduğunu göremiyoruz bu sebeple size bilgi veremiyoruz diyorlar. Ayrıca evde kullandığım yalın interneti 2 aydır kullanamıyorum sinyal yok defalarca çağrı açmama rağmen hiçbir bilgilendirme yapmıyorlar. Ve bu kullanamadığım 2 aylık interne ücretini alıyorlar bu nasıl bir basit firma yazıklar olsun.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2015

  17.07.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İbrahim 16 Temmuz 2015

  9 yıldır TTNET abonesiyim fakat mecbur olduğum için bu zamana kadar kullanıyorum fakat artık sabrım kalmadı ilk kullandığımdan beri sürekli internet kopuyor internet hızı çok Havaş ayrıca arıza kayıtı açtırıyorum hiç bir şey anlamıyorlar direk ankastre ve iç tesisat sorunu deyip işin içinden çıkıyorlar. Arıza kayıtı oluşturuyoruz sürekli 10 gün boyunca işleminiz devam ediyor diyorlar sonra yine hiçbir çalışma yok sonra tekrar çağrı açıyoruz ve artık bıkıyoruz bir şey yapan olmayınca bizde bu şekilde idare etmeye çalışıyoruz. Hangi çağda yaşıyoruz artık güzel bir hizmet almamız gerekiyor TTNET o kadar köklü bir firma olmasına rağmen kalitesizlikte sınır tanımıyor yazıklar olsun.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön