TTNET Süper Yavaş İnternet Hakkında!

Hakan Y. |

Son 15 günde internet hızım 6 mbit te sabit kaldı. 5 gün önce müşteri hizmetlerini aradım her şeyin normal göründüğünü söylediler. Arıza kaydı oluşturuldu. 2 gün sonra internet hızım 3 mbit kadar düşünce, tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Bunun üzerine tekrar bir arıza kaydı oluşturuldu. Bugün internet hızım 0,2 mbit e kadar düştü ve tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Daha önce bir arıza kaydınızın bulunmadığı ve arıza kaydı açmamız gerektiği söylendi (o anda telefonu kapattım, arıza kaydına gerek yok benim misafirim çoktur ve net çok yavaş diyenlere göğsümü gere gere TTNET kampanya yapmış bende aldım diyeceğim!

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Y.
  22 Eylül
  18:18

  Https://hizliresim.com/d2YRMD

 • Hakan Y.
  22 Eylül
  18:17

  Http://i. Hizliresim.com/d2YRMD. Jpg (verdiğim linkte ise şikayeti verdiğim tarihte gerçekleştirmiş olduğum ADSL hız testindeki sonuç dökümanı. Hat değerleri normal dediğiniz hız bu olsa gerek)

 • Hakan Y.
  21 Eylül
  11:27

  21.09,2015 tarihinde, saat 11:13 - 11:15 arası yine müşteri hizmetlerini aradım 4 mbit'e kadar hızın normal olduğu ve hattımın santrale olan uzaklığının 1,5 km olduğunu durumun normal olduğunu söylediler. Ben 1 yılı aşkın bir süredir internet kullanıyorum, en az aldığım hız 6-7 mbit en çok aldığım hız 11-12 mbit'tir. Yani ben 1,5 yıldır anormal bir hızda mı kullanıyordum TTNET ADSL'i. Bir şey daha var ben yaklaşık 2 ay önce sınırsız 8 mbit ADSL kullanıyorken, sınırsız 16 mbit hıza geçiş yapmış bir insanım, aklımdan zorum mu var benim en fazla 4 mbit hız alabiliyorken fazladan ücret ödeyip yine 4 mbit'e kadar hız almak için taahhüt yapayım.

 • 19 Eylül
  13:53

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 18 Eylül
  11:13

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.