01 Nisan 2013

Ttnet Süper Yavaş İnternet!

Hala internetim çoook ama çok yavaş. Hatta o günleri arar oldum. Modemi değiştirdim. Kabloları değiştirdim. Telefon hattını bile çıkarttım ama. Şimdi buraya yazdım diye. Telefonla arayacaklar. Dakikalarca konuşacağız. Sonra yine arayacaklar yine dakikalarca konuşacağız. Efendim buradan internet hızınızın 8 megabite olduğu görülüyor.

Yapabileceklerimiz bu kadar diyecekler. Sayın Ttnet yetkilileri problemimizi bilgisayar başından yada telefonda konuşarak çözemediğiniz aşikar. Artık gelip şu kablolarınızı değiştirseniz de bizde sanal hayatımıza devam etsek. Lütfen arayarak zamanımı ve zamanınızı boşa harcamayın bir ekip gönderin.

Osman 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön