18 Mart 2014

TTNET Sunulmamış Hizmetin Faturası.

Geçen hafta TTNET İnternet'e başvurdum 14 mart tarihinde faturayı başlattılar ama daha ne İnternet bağlantısını yaptılar ne de modemi gönderdiler. TTNET bu şikayetime kopyala yapıştır cevap yazarsa tekrar şikayetçi olacağımı daha özenli bir çözüm üretmelerini bu faturanın da hizmetini almadığım süreleri için Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildireyim dedim.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön