TTNET Suçu Başkalarına Atıyor!

Burak İ. |

Biz kullanıcılarına gerek reklamlarında gerekse diğer ulaşım kaynaklarında şirketi bizlerin ailesi olarak gösteren ama aslında bizleri bir müşteriden ötede görmeyen ve klasik ülkemizin gerçeği bizleri ellerinden geldiği kadar tabiri caizse devletimizinde yeterli denetleme yapmamasından kaynaklanan kendisini kral ilan eden şirket. Bizlere verdiğiniz hız hakkında yıllardır tarafınıza bıraktığım arıza kayıtları mevcuttur mutlaka inceleyeceksiniz. Sıkıştığınızda çözemediğiniz de ya da çözmek istemediğinizde sorunu modem firmasına ve kullandığımız ürünlere atan şirket. Sizler bizlere hizmetiniz karşılığında fatura ediyorsunuz ve bu tutarları bizler ödüyoruz?

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  16:14

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 07 Temmuz
  16:04

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.