07 Şubat 2014

TTNET Statik IP Ücretine %80 Zam!

Uzun zamandan beri kullanmakta olduğum TTNET statik IP ücretine birdenbire %80 zam yapıldı. Sanırım TTNET müşterilerini yolunacak kaz olarak görüyor. Statik IP hizmetini ve pek çok diğer TTNET hizmetini bugün itibariyle sonlandırıyorum.

Mehmet 151 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet 07 Şubat 2014

    TTNET tarafından arandım. Kendilerine hizmet ücretine %80 zammın neye istinaden yapıldığını, bu orana ne baz alınarak karar verildiğini sordum. Daha önce benzer emrivaki zamlar ADSL abonelik ücretine de yapılmış, kontratlı ADSL hizmetime zam yapılacağını mektupla bildirmişlerdi! Telefon ile beni arayan yetkili, bu bilginin kendilerinde de olmadığı ifade etti. Dün Statik IP hizmetimi sonlandırdıktan sonra bugün de TiviBu Ev ve Cep hizmetlerimi sonlandırdım. ADSL kontratımın süresi dolduğunda ev telefonumu ve ADSL hizmetimi de başka bir operatöre taşımaya karar verdim. Pazarda eli güçlü oyuncu olmanın şirkete bu tür uygulamalar yapma hakkı vermediğini düşünüyorum. Bunlar, suistimal edildiğini düşünen bir müşterinin haklı serzenişleri olarak algılanabilir. TTNET yetkililerinin beni yeniden aramalarına gerek yok, zira farkındayım ki bu aramalar da buraya matbuu "müşteri arandı, kendisine bilgi verildi" cevabımı yazabilmek için zoraki yapılmakta.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön