01 Aralık 2014

TTNET Standart 25 Müzik Paketi Aktif Olmadı.

Yaklaşık 4 saat önce TTNET'in Müzik Hizmetin'den Standart 25 müzik paketi aldım. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra almış olduğum paket bir türlü aktif olmadı. 444 0 375 numaralı telefon'dan müşteri hizmetleri ısrarla gün içinde aktif olacak mı soruma "gün içinde paketin aktif olacağı" cevabı verildi ama henüz aktif olmadı, arayan da yok.

Sözleşmenin tarafı olarak ben ödeme yükümlülüğümü yerine getirmeme karşın TTNET yükümlülüğünü taahhüdüne rağmen yerine getirmedi. İnternet üzerin'den yasal olarak müzik temini bu kadar zor olmamalı. Türkiye çapında bir şirketin bu konuda daha duyarlı olmasını beklerdim. Bir de vermedikleri hizmetin ücretini tahsil ederlerse hiç şaşırmayacağım!

Hafize 1.696 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hafize01 Aralık 2014

    matbu cevaplar değil çözüm bekliyorum. bir müzik paketi tanımlama işlemi bu kadar zor olmamalı.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön