06 Aralık 2014

TTNET Sözleşmeyi İptal Etmemi Engelleyerek Mağdur Etti.

TTNET süresi dolmadı diye sözleşmemi iptal etmemi engelledi. Bu süreçte 2 ay hattım açık kaldı. Sonunda iptal edin cezası neyse yollayın deyip hattımı iptal ettirdim. Sonuç olarak her hangi bir ceza çıkmadan bir hata olduğunu beni yanlış bilgilendiren temsilciler hakkında idari işlem yaptıklarını beyan edip özür dileyen bu firma buna rağmen bu süreçte cezayla tehdit edildiğim için iptal edemediğim hattın hiç kullanılmadığı halde faturasını tahakkuk ettirip yolladı. Maillerime cevap vermiyorlar. Bu faturayı ödemeyeceğim ve mahkeme yoluyla benden almaya çalıştıklarında bütün telefon kayıtlarını alıp buradan ne kadar lakayt bir firma olduğunu herkesin görmesini sağlayacağım.

Uğraş 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Uğraş 12 Aralık 2014

    bakalım beklemekteyiz kontrolleriniz daha ne kadar sürecek

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön