19 Temmuz 2013

TTNET Sözleşmeye Rağmen Yüksek Ücretlendirme!

22. 02. 2013 tarihinde verilen bilgiye göre yapılan sözleşme gereği ücretlendirmesi; ilk 9 ay telefon hat ücreti dahil 39 TL daha sonra devam edilmesi halinde 69 TL olacak şeklindeydi. İlk 3 ay da fatura yüksek geldi ve yapılan şikayet doğrultusunda tekrar normal ücrete çevrildi. ( 39 TL)

3.ayda başvurduğumuzda son kez olarak ücret düzeltileceğini, bundan sonra düzeltme yapılmayacağını söylediler. Hatanın kendilerinden (TTNET) kaynaklandığını ve bizi eksik bilgilendirdiklerini söylediler. Sözleşme olduğu halde hatanın düzeltilmemesi nedendir, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmadığınız için bu mağduriyetin devamı halinde tüketici haklarına da başvuracağım.

Ahmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön