TTNET Sözleşmeye Rağmen Kurulum Yapılmadı.

Orçun E. |

Yaklaşık 1 ay kadar önce sözleşme imzalamış olmama karşın evim için talep ettiğim internet bağlantım yapılmadığı gibi bu konuda hiçbir şekilde aranmadım ve bilgilendirme almadım. Bu hafta da bağlantımın yapılmaması durumunda sözleşmeyi tek taraflı feshedeceğim ve akabinde kurulumu evvelce yapılan sabit hattımı da haklı nedenle iptal edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orçun E.
  12 Kasım
  14:05

  11.11.2015 itibariyle yani yaklaşık 1.5 aylık bir sürecin sonunda internet bağlantı kurulumu tamamlandı. Şikayet Var'a her girdiğim bilgi/yorum/şikayet neticesinde firmanın harekete geçerek benimle iletişim kurması gerçekten manidardı. Bu süreçte yaşamış olduğum soruna maksimum katkı sağlayan Şikayet Var'a teşekkürler!

 • Orçun E.
  09 Kasım
  11:59

  Telefon hattımın bakırdan fibere nakli yapılmış olmasına karşın evime halen internet kurulumu yapılmadı. TTNET her anlamda sınıfta kalmış durumda. Konuyla ilgili ne bir muhatap bulabiliyorum ne de tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılıyor. TTNET'e geçmek isteyen ve yeni sözleşme imzalayacaklar için TTNET'in bu gerçeklerini ve yaklaşımını kesinlikle göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyorum.

 • Orçun E.
  31 Ekim
  12:02

  Yaklaşık 1 ay kadar önce sözleşme imzalamış olmama karşın evim için talep ettiğim internet bağlantımla ilgili bakırdan fibere geçiş için halen randevu bekliyorum. Bu yapılmadığı için ınternet bağlantımı da bekletmek zorunda kalıyorlar. Bu hafta da geçişin yapılmaması durumunda sözleşmeyi tek taraflı feshedeceğim.

 • 28 Ekim
  15:45

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Ekim
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.