21 Ocak 2014

TTNET Sözleşmeye Rağmen Fiyatları Değiştiriyor

TTNET'le 2008 yılından bu yana sözleşmem var. Son 2 yıllık sözleşmemde aralık ayı faturam 70 TL. Ekim ayı faturam 66 TL aradaki farkı soruyorum. TTNET müzik paketiniz var diyorlar. Daha önceden de vardı. Şimdi ne değişti diyorum. İnternet fiyatları değişmiş. Sözleşme var değişemez diyorum. Biz sözleşmelerde söylüyoruz diyor. Yasal hakkınızı kullanabilirsiniz diyor. Bende burada yasal hakkımı kullanıyorum.

Ben en fazla 4 aydan 12 TL öderim. Ama önemli olan para değildir. Bunun farkına varabilmeli firmalar.

Kadri 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön