17 Temmuz 2013

TTNET Sözleşmeye Aykırı Ücret Tahsil Ediyor!

TTNET ile 2 ay ücretsiz internet sözleşmesi yaptım. Buna rağmen, TTNET tarafıma 63 TL fatura tahakkuk ettirdi. Telefon ile yaptığım itiraz üzerine, faturanın iptali yerine, ödenen ücretin daha sonra faturalardan düşüleceğini ifade ettiler.

Ödenmeyen faturayı iptal etmeyerek ödememi istemelerinin ve bu ücreti daha sonra mahsup edeceklerini belirtmelerinin nedeni açıklamaları gerekir. Bu süre içinde gereksiz yere ödenecek olan meblağa faiz uygulayacaklar mı? Kendileri geç ödemlerde derhal faiz alıyorlar.

Faturanın iptalini talep ediyorum.

Tansel 36 Okunma

Cevaplar

  • Tansel 19 Temmuz 2013

    TTNET ben yaptım oldu anlayışında. Sözleşmeye aykırı da olsa para alırım yaklaşımında. Bir daha asla TTNET ile sözleşme yapmam.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön