30 Ocak 2014

TTNET Sözleşmenin Feshini İstiyorum!

33 gündür hizmet alamadığım TTNET ten sözleşmemin feshini istedim bana dedikleri telefondan yaparsak tahakkuk bedelini ödersiniz genel müdürlüğe giderseniz bir bedel ödemezsiniz, şimdi dönelim başa ben aboneliğimi telefondan yaptırdım o zaman bana kimse Türk Telekom Genel Müdürlüğüne git demedi .

Aboneliği telefondan yaptırdıysam sende 33 gündür bana hizmet veremiyorsan, neden telefondan fesih işlemlerimi yapamıyorsun, ben artık TTNET benim sorunumu çözemeyecek bana hizmet veremeyecek ve ben sözleşmemin feshini istiyorum.

Defne 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Defne30 Ocak 2014

    SİZ ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE SÖZLEŞMEMİN FESHİNİ GERÇEKLEŞTİRİN BEN BAŞKA BİRŞEY İSTEMİYORUM SIKILDIM ARTIK..

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön