11 Eylül 2014

TTNET Sözleşmemizi Yenilemiyor.

TTNET sözleşmem 27.09.2014 tarihinde bitmektedir. Çağrı merkezini arayarak sözleşmemin yenilenmesini talep ettim. Telefondan görüştüğüm görevli bilgilerin eksik olduğunu beyan ederek herhangi bir işlem yapamayacağını söyledi ve Türk Telekom'a gitmemi söyledi. Benim ilk kaydım yapılırken neden tüm bilgilerim girilmemiş. Bu bir hata değil mi? Benim anladığım kadarıyla sözleşmeyi yenilemeyip şuandaki kampanya dışı ücretlendirme yapıp kullanıcılardan daha çok para talep edileceğini düşünmekteyim. Eğer benim kişisel bilgilerim tam değilse nasıl güvenlik sağlanacak çok merak ediyorum. Bu konu hakkında tarafıma yazılı bilgi verilmesini bu yazı ile birlikte yargıya başvuracağım bilginize...

Gökhan 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön