18 Mart 2013

Ttnet Sözleşmede Limitsiz 8 Mbps Bağlantı Hızı Gerçekte 0,15 Mbps Hız!

8 yıllık aboneyim internet cafem var bağlantımda hiç bir sorun yok. 1 hafta önce eve 8 mbps bağlantıya kadar limitsiz internet bağlattım telefon hattı üzerinden. Sözleşmede 1 mbps ile 8 mbps bağlantı arasında bana bağlantı verme zorunluluğu var ama bana verdiği bağlantı 0,15 mbps yi en fazla 20 mbps çıkıyor.

2 gün önce sorunumu bildirdim 1 saat önce giderildi dendi ama sorun aynı sorun hiç bir değişiklik yok. Aradım iptal ettirmek için kaydınız devam ediyor henüz bir sonuç yok dendi. Kayıt devam ediyorsa bana neden arıza giderildi diye bant kaydı gönderiliyor. Yetkili arkadaş tekrar kayıt oluşturdu beklemeye devam!

Umarım bir an önce giderilir aksi halde avukatıma dilekçeyi vereceğim.

Bilal 51 Okunma

Cevaplar

  • Bilal25 Mart 2013

    ben noter ile 0,15 mbps hız aldığımı tastik ettirdim. sadece sizin hız testinizle değil bir çok değişik testlerle elimde tüm belgeler var. sözleşmede 1-8 mbps vermek zorundasınız. bugün 8. gün hala çözecekmisiniz. ben bağlantı hızını vermediğiniz için modem ücreti dahil herşeyi iade etmek istiyorum ve hiç bir ücret ödemek istemiyorum. çünkü şartnamede yazan bağlantı hızını karşılayamıyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön