10 Mayıs 2014

TTNET Sözleşme Süreci.

Firmanızın bünyesinde TTNET bayii Ali Özyurt adına Atatürk mahallesi aAnkara cad no:14/6-7-8 03122692324 Sincan/ANKARA da bulunan bayiiniz eski taahhütüm bitmeden bana taahhütünüz bitmiştir diyerek yeni bir sözleşme imzalatmıştır taahhüt bitmeden yeni bir sözleşme yaptığımız için tarafıma cezai işlem uygulanmıştır bayiniz hakkında gerekli yasal haklarımı kullanmadan önce tarafınıza bilgilendirme yaparak bayiniz hakkında gerekli incelemelerin yapılmasını rica ediyorum.

Orhan 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön