13 Kasım 2014

TTNET Sözleşme Sonrası Yüksek Fatura Gönderdi.

1841183132 numaralı TTNET üyesiyim. Aylık 49.50 lira ödeme yaparken sözleşmem bitince 99.00 liralık tek taraflı belirlenen fatura gönderildi. Sözlü olarak itirazda bulundum. Kaba cevap verilerek tek taraflı fiyat belirlemesinin normal olduğunu, sözleşmede öyle keyfi olarak bir maddenin olmadığını söylediğim halde faturayı ödemem gerektiği söylendi. Sözleşme bitiminde hiç aranmadım. Bilgi verilmedi. Faturanın düzeltilmesi için mail attım. Faturayı ödemedim ve düzeltilmeden ödemeyeceğim.

Ersin 144 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön