21 Ocak 2014

TTNET Sözleşme Kurallarına Uymuyor!

14/01/2014 günü 3'ü bir arada 20 mbit fiber internet 49.00-tl abone oldum 2 gün sonra ofis elemanınız ret kararı vermiş 17/01/2014 tekrar başvurdum aktif edildi ve bağlanması için iş emri verildi ama 20/01/2014 günü saha elemanı hat desteklemiyor diye ret çekmiş bayinize gittim çağrı merkezine alo dedim nafile üstelik ev telefonumu da kesmişler.

Benim binamda Telekom fiber dolabı var bayiniz desteklediği için sözleşmemi yaptı ama kendini ve işini bilmeyen personeliniz 2 defa ret çekiyor şimdide kampanya ay sonuna kadar olmasına rağmen bitti o tarifeden veremeyiz diyor, konunun incelenip acil sözleşmemdeki koşulların yerine getirilmesini yoksa yarın tüketici mahkemesine başvuracağım, ayrıca işe yaramayan benim binama izinsiz koyduğunuz dolabınızı da kaldırınız.

Ayhan 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine İbrahim Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön