29 Ocak 2014

TTNET Sözleşme Konusunda İşine Geldiği Gibi Davranıyor

27 kasım 2012 Tarihinde yapmış olduğum TTNET yalın internet sözleşmesi 27 Kasım 2013 tarihinde sone ermiş olup sözleşmede adı geçen kurumun vermesi gereken modemi 156749203 takip numaralı çağrıyı açıp hiç bilgilendirilmeden kapatıp modemimi tarafıma göndermemiştir. Yine sözleşmede bahsedilen sözleşme bitim tarihinden itibaren yalın ücret ödemesini tarafıma bildirmeden faturam yansıtılmıştır.

Yani TTNET işe geldiği şekilde sözleşmeye bağlı kalıyor. İlk öncelikle bana ait olan modemi daha sonrada bilgim olmadığı halde faturama yansıtılan yalın internet hizmet ücretini istiyorum.

İsmail 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön